Názor paní Koci

„Taky vás úkoly, které jste si naplánovali a zatím je nestihli, ruší z klidu? Rozptylují a kalí radost z již hotových věcí? Zdá se mi, že každým výčtem úkolů, které chci ještě udělat (přespárovat kachličky kolem vany, vyměnit vypínače, přelištovat kuchyň a další a jiné) mně ubudou síly, které bych potřebovala využít jinak! Odstup a schopnost konstruktivně promyslet a vybrat tu nejoptimálnější variantu mně přináší pan Špetlík.

Pomáhá mně porozumět mechanismům fungování věcí, které mi nejsou vůbec blízké, ale přesto jim chci (nebo potřebuji) porozumět. Svět techniky je mi velmi vzdálený, ale díky trpělivému vysvětlování si nepřipadám jako hlupák, naopak – jen s dostatečnými informacemi mohu pochopit smysl některých nabízených kroků, které by v důsledku mohly přinést mé rodině úsporu.

Fascinuje mě, co všechno ještě můžu udělat pro prospěch rodiny. Kde a jak je možné uspořit energii a peníze. Jak si nastavit režimy spotřeby nejen elektrické energie. A to jsme vlastně pořád na začátku… naše potkávání se nese v laskavém a milém duchu, těším se brzy na viděnou!“

One thought on “Názor paní Koci

  1. Dobrý den, pana Špetlika mohu s čistým svědomím jen doporučit. Rychlé jednání, solidnost, spolehlivost a velká ochota vám pomoci. Jednoduše doporučuji!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *