SNÍŽIT NÁKLADY NA SVJ O 30% TO NENÍ SEN

Co přesně předsedům SVJ nabízím?

V současnosti každý z členů společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ) vlastní svůj elektroměr a platí určitý tarif za odběr elektřiny. S touto formou odběru jsou svázány i další poplatky, které hradí každý člen samostatně.

NOVINKOU pro všechny členy SVJ je sloučení odběrného místa (sloučení elektroměrů) do jednoho centrálního, který bude umístěn na patě bytového domu. Z tohoto centrálního odběrného místa budou do každé bytové jednotky rozvedeny podružné elektroměry, tudíž i nadále bude mít každá bytová jednotka, resp. jeho vlastníci, přehled o spotřebované energii.

Tímto Sloučení Lze Dosáhnout Úspory Až 30 %!

Toto sloučení má dvě možné formy řešení, a to bez dálkového odečtu elektřiny (předseda i nadále bude ručně opisovat stavy elektroměrů) či s dálkovým odečtem elektřiny (přihlášením se na příslušné webové stránky může online zjistit stavy elektroměrů a vystavit faktury). Systém s dálkovým odečtem je také připravený pro připojení měřičů plynu, vody a tepla. Vše tedy předsedové zjistí na jednom místě!

Pokud se o této formě řešení odběru elektřiny chcete dozvědět více, navštivte můj web www.elektrikarbrno.cz

Tam také naleznete předběžné kalkulace obou forem řešení!

Petr Špetlík, Privátní konciéř – Jelikož váš čas je to nejdůležitější!

abstract illustration of housing technology with contour of a house and gear wheels

2 thoughts on “SNÍŽIT NÁKLADY NA SVJ O 30% TO NENÍ SEN

  1. S panem Špetlíkem jsme byli nadmíru spokojeni, náš problém vyřešil rychle, profesionálně a za férovou cenu. Je skvělé, že stále existují odborníci jako on, kteří své práci opravdu rozumí. Vřele doporučujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *